Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE

Număr anunț
DA20921600
Autoritate contractantă
ASOCIATIA PRO PIR KULT (CUI 23176988)
Furnizor / câștigător
CĂTĂLIN M SRL (CUI RO15606855)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
541,17 RON
Valoare atribuită
541,17 RON
Data publicării
27.07.2018 08:58
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

541,17 RON

din 541,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.