Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EPRUBETE PLASTIC 10 ML, 16x100 MM CU DOP / EPRUBETE SUMAR URINA
- Număr anunț
- DA20920666
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 222,60 RON
- Valoare atribuită
- 222,60 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 16:25
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 08:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
222,60 RON
din 222,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro