Ofertă acceptată Cumpărare directă

DETERGENT PARCHET 2L SANO

Număr anunț
DA21123459
Autoritate contractantă
SCOALA DE ARTE SI MESERII PRISACANI (CUI 17150266)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
678,80 RON
Valoare atribuită
678,80 RON
Data publicării
03.09.2018 18:42
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

678,80 RON

din 678,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.