Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse din cauciuc
- Număr anunț
- DA20916226
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "REGINA ELISABETA (CUI 4244717)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
- Cod CPV
- 19510000-4 · Produse din cauciuc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.264 RON
- Valoare atribuită
- 33.264 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 11:55
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.264 RON
din 33.264 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro