Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Articole birou
- Număr anunț
- DA20915020
- Autoritate contractantă
- Comuna Popesti (CUI 2541126)
- Furnizor / câștigător
- UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI RO16099955)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.042,13 RON
- Valoare atribuită
- 1.042,13 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 10:57
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 11:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.042,13 RON
din 1.042,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro