Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Placi Petri plastic sterile GOSSELIN, 90mm diametru, ventilate 825 buc/pachet;Placi Petri plastic, s
- Număr anunț
- DA20900743
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI RO29662316)
- Cod CPV
- 19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.940,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.940,50 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 13:52
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 15:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.940,50 RON
din 1.940,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro