Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAK - 349 Pachet tipizate scolare

Număr anunț
DA21116022
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LASCAR CATARGIU CRAIOVA (CUI 17105770)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI RO25155248)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
584,05 RON
Valoare atribuită
584,05 RON
Data publicării
03.09.2018 10:16
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

584,05 RON

din 584,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.