Ofertă acceptată Cumpărare directă

Magnus Chase and the Gods of Asgard, Book 2 The Hammer of Thor, 9781423160922

Număr anunț
DA20921814
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Satu Mare (CUI 3897211)
Furnizor / câștigător
IST ULTRA SRL (CUI RO16813298)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190 RON
Valoare atribuită
190 RON
Data publicării
27.07.2018 09:14
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190 RON

din 190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.