Ofertă acceptată Cumpărare directă

Touched 02. Die Schatten der Vergangenheit, 9783548284439

Număr anunț
DA20921504
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Satu Mare (CUI 3897211)
Furnizor / câștigător
IST ULTRA SRL (CUI RO16813298)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106 RON
Valoare atribuită
106 RON
Data publicării
27.07.2018 08:50
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106 RON

din 106 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.