Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aonamente presă limba engleză
- Număr anunț
- DA20919377
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana Mures (CUI 4322920)
- Furnizor / câștigător
- IST ULTRA SRL (CUI RO16813298)
- Cod CPV
- 22213000-6 · Reviste (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.570,47 RON
- Valoare atribuită
- 1.570,47 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 14:46
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 09:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.570,47 RON
din 1.570,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro