Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furtun VF25 cauciuc natural NR
- Număr anunț
- DA21123706
- Autoritate contractantă
- EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI RO18856244)
- Furnizor / câștigător
- VERDER ROMANIA SRL (CUI RO6563054)
- Cod CPV
- 42124222-6 · Piese pentru pompe de dozare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.315,72 RON
- Valoare atribuită
- 1.315,72 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 08:06
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.315,72 RON
din 1.315,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro