Ofertă acceptată Cumpărare directă

prestari servicii ddd

Număr anunț
DA21121837
Autoritate contractantă
Comuna Vitanesti (Primaria) (CUI 4568470)
Furnizor / câștigător
DEZIREX SERV SRL (CUI RO35562818)
Cod CPV
24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
03.09.2018 14:51
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.