Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET PLACUTE FRANA SPATE BMW X 5

Număr anunț
DA20909314
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0221 Bucuresti (CUI 4204232)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI RO10302235)
Cod CPV
34322400-4 · Placute de frana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
376,72 RON
Valoare atribuită
376,72 RON
Data publicării
25.07.2018 13:47
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

376,72 RON

din 376,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.