Ofertă refuzată Cumpărare directă

APA OXIGENATA 3% - 1000ML

Număr anunț
DA20924246
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
24315300-8 · Peroxid de hidrogen (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.152 RON
Valoare finală
1.209,60 RON
Data publicării
27.07.2018 11:36
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.