Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Banda semnalizare rosu-alb 200m;Bec Halogen liniar 100 watt 780mmm;Bec led Stradal 40 watt E27 T120
- Număr anunț
- DA20923165
- Autoritate contractantă
- Primaria Comunei Moieciu (CUI 4443485)
- Furnizor / câștigător
- COSON BUSINESS SRL (CUI 35163809)
- Cod CPV
- 44424300-1 · Banda reflectorizanta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.446 RON
- Valoare atribuită
- 4.446 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 10:32
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.446 RON
din 4.446 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro