Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manitol 15% 250 ml - Osmofundin 15% flacon 250 ml

Număr anunț
DA20915038
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAREI (CUI 4038636)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.329 RON
Valoare atribuită
1.329 RON
Data publicării
26.07.2018 10:57
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.329 RON

din 1.329 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.