Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparate electrice și conexiuni– FICPM,Lot 1: Aparate electrice

Număr anunț
DA20924501
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39713000-3 · Aparate electrice de uz casnic pentru curatat; fiare de calcat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.773,33 RON
Valoare atribuită
1.773,33 RON
Data publicării
27.07.2018 11:51
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.773,33 RON

din 1.773,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.