Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reabilitarea cladirii scolii Gimnaziala Ady Endre Sancraiu
- Număr anunț
- DA20924016
- Autoritate contractantă
- COMUNA SANCRAIU (CONSILIUL LOCAL SANCRAIU) (CUI 5612868)
- Furnizor / câștigător
- COLOR TURISM SRL (CUI 17733707)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.428 RON
- Valoare atribuită
- 30.428 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 11:22
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.428 RON
din 30.428 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro