Ofertă acceptată Cumpărare directă

Regulator de tensiune 1987an0215

Număr anunț
DA20922328
Autoritate contractantă
Apa Termic Transport SA (CUI RO1225869)
Furnizor / câștigător
INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
Cod CPV
31130000-6 · Alternatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
209,18 RON
Valoare atribuită
209,18 RON
Data publicării
27.07.2018 09:43
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209,18 RON

din 209,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.