Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii-finisaj/electrice pentru Scoala Generala nr. 3 si gradinita nr. 3
- Număr anunț
- DA20919321
- Autoritate contractantă
- Administratia Publica Locala Orasul Popesti - Leordeni (CUI 4505596)
- Furnizor / câștigător
- LIV & AL INSTAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO24431930)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180.297,66 RON
- Valoare atribuită
- 180.297,66 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 14:43
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
180.297,66 RON
din 180.297,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro