Ofertă acceptată Cumpărare directă

conserva peste sprot 170 gr 170gr 170g 170 g cu cheita

Număr anunț
DA21119565
Autoritate contractantă
CENTRUL SOCIAL CANTINA MUNICIPALA ARAD (CUI 38291632)
Furnizor / câștigător
PRODLACTA SRL (CUI RO16837815)
Cod CPV
15240000-2 · Peste in conserva sau cutie si alte tipuri de peste preparat sau in conserva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
651,70 RON
Valoare atribuită
651,70 RON
Data publicării
03.09.2018 13:02
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

651,70 RON

din 651,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.