Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEZINSECTIE DEZINFECTIE DERATIZARE....LICEUL TEHNOLOGIC JACQUES M. ELIAS SASCUT...

Număr anunț
DA21118737
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC „JACQUES M. ELIAS” (CUI 4353200)
Furnizor / câștigător
MEG & MIH SRL (CUI 31109106)
Cod CPV
24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.421 RON
Valoare atribuită
4.421 RON
Data publicării
03.09.2018 12:18
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.421 RON

din 4.421 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.