Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Nade feromonale, spray vopsea
- Număr anunț
- DA21110063
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI RO34638446)
- Furnizor / câștigător
- VERDON SOLUTION SRL (CUI RO32678550)
- Cod CPV
- 24450000-3 · Produse agrochimice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.269,68 RON
- Valoare finală
- 2.269,68 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 11:19
- Data finalizării
- 04.09.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.