Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 100,0% sub estimat
Achizitie publica de vouchere de vacanta.
- Număr anunț
- DA21126373
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN GIURGIU (CUI 20738836)
- Furnizor / câștigător
- UP ROMÂNIA S.R.L. (CUI RO14774435)
- Cod CPV
- 79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.150,01 RON
- Valoare atribuită
- 0,01 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.09.2018 10:29
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 12:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
0,01 RON
din 2.150,01 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 2.150 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.