Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare aparat de etichetat pentru UM 02267 Bistrița

Număr anunț
DA20924154
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02267 (CUI 12489092)
Furnizor / câștigător
SMART SYSTEM SRL (CUI RO15224804)
Cod CPV
30177000-0 · Sisteme de etichetare automate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272,34 RON
Valoare atribuită
272,34 RON
Data publicării
27.07.2018 11:30
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

272,34 RON

din 272,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.