Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOCHETA

Număr anunț
DA21124253
Autoritate contractantă
COMUNA GHEORGHE DOJA (PRIMARIA COMUNEI GHEORGHE DOJA) (CUI 4365115)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,24 RON
Valoare atribuită
504,24 RON
Data publicării
04.09.2018 08:54
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,24 RON

din 504,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.