Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii curente - finisaje interioare Sc. Gim. "Traian Cretu" si Sc.Gen.Cheud
- Număr anunț
- DA21123539
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA TRAIAN CRETU NAPRADEA (CUI 18900838)
- Furnizor / câștigător
- FORSACOM SRL (CUI RO3988719)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.190,45 RON
- Valoare atribuită
- 17.190,45 RON
- Data publicării
- 03.09.2018 23:22
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.190,45 RON
din 17.190,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro