Ofertă acceptată
Cumpărare directă
calculator 3,3 ghz ddr 4 500 giga 64 biti dvd-rw
- Număr anunț
- DA20921436
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN SALVAMONT VRANCEA (CUI 27027091)
- Furnizor / câștigător
- DATAPHONEDIVISION SRL (CUI RO25661164)
- Cod CPV
- 30211500-6 · Unitate centrala de procesare (CPU) sau procesoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.949,58 RON
- Valoare atribuită
- 1.949,58 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 08:45
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.949,58 RON
din 1.949,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro