Ofertă acceptată Cumpărare directă

12A8425 - Toner LEXMARK T430, Compatibil ManoArt, Culoare: Negru

Număr anunț
DA21125984
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
258 RON
Valoare atribuită
258 RON
Data publicării
04.09.2018 10:13
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

258 RON

din 258 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.