Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD LaCie 2big Dock Thunderbolt3, 16 TB (2x 8TB RAID) [STGB16000400]
- Număr anunț
- DA21121704
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale, Unitatea Militara 02512 Z (CUI 6591933)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.277,30 RON
- Valoare atribuită
- 3.277,30 RON
- Data publicării
- 03.09.2018 14:45
- Termen limită
- 08.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.277,30 RON
din 3.277,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro