Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LH Lyse/LH/Lizant/Lyse/BC 5150/Reactivi hematologie
- Număr anunț
- DA21125994
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CRAIOVA (CUI 4332169)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 39831000-6 · Preparate de spalare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 760 RON
- Valoare atribuită
- 760 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 10:14
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
760 RON
din 760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro