Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAMPA FLUORESCENTA ALBASTRA PT 4000

Număr anunț
DA21117731
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.020 RON
Valoare atribuită
1.020 RON
Data publicării
03.09.2018 11:32
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.020 RON

din 1.020 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.