Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATII SISTEM SUPRAVEGHERE
- Număr anunț
- DA20924451
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Porolissum al judetului Salaj (CUI 4494667)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 32572000-3 · Cabluri de comunicatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.015 RON
- Valoare atribuită
- 3.015 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 11:48
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 12:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.015 RON
din 3.015 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro