Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie copiator Konica minolta biz hub 162
- Număr anunț
- DA20923364
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,ION CREANGA" TALPIGI (CUI 29086655)
- Furnizor / câștigător
- INFO PLUS SRL (CUI RO23742734)
- Cod CPV
- 50323200-7 · Servicii de reparare a perifericelor informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 789,92 RON
- Valoare atribuită
- 789,92 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 10:43
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 10:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
789,92 RON
din 789,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro