Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KX-TG6811FXB Panasonic DECT
- Număr anunț
- DA20922892
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
- Furnizor / câștigător
- OMICRON SERVICE SRL (CUI 13510222)
- Cod CPV
- 32550000-3 · Echipament telefonic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235,30 RON
- Valoare atribuită
- 235,30 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 10:15
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 14:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
235,30 RON
din 235,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro