Ofertă refuzată Cumpărare directă

Materiale pentru refacerea instalatiilor electrice-DRDP Constanta

Număr anunț
DA21101681
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
RADENERG SRL (CUI 32824388)
Cod CPV
31200000-8 · Aparate de distributie si control ale energiei electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.728 RON
Valoare finală
6.728 RON
Data publicării
30.08.2018 11:55
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.