Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor 21.5" AOC LED E2270SWDN, TN panel, 1920x1080, VGA, DVI

Număr anunț
DA20918513
Autoritate contractantă
ORASUL FLAMANZI (CUI 3372173)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
32350000-1 · Piese pentru echipament audio si video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
361 RON
Valoare atribuită
361 RON
Data publicării
26.07.2018 14:02
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

361 RON

din 361 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.