Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrare pardoseala covor PVC trafic intens

Număr anunț
DA20906638
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
LINOSOL DESIGN S.R.L. (CUI RO29347270)
Cod CPV
45432130-4 · Lucrari de imbracare a podelelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.558 RON
Valoare atribuită
5.558 RON
Data publicării
25.07.2018 11:24
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.558 RON

din 5.558 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.