Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 8,2% sub estimat

Verificarea proiectelor tehnice - D.R.D.P. Craiova

Număr anunț
DA20905366
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
B&M CONSULTANTA-MANAGEMENT-CALITATE SRL (CUI 11610225)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.117 RON
Valoare atribuită
13.883,75 RON 8,2% sub estimat
Data publicării
25.07.2018 10:14
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.883,75 RON

din 15.117 RON estimat 8,2%

Adjudecat la 91,8% din estimat · economie 1.233,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.