Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,1% sub estimat

Reinnoire certificat digital calificat valabilitate 1 (un) an

Număr anunț
DA21131112
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
TRANS SPED S.A. (CUI RO12458924)
Cod CPV
79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90 RON
Valoare atribuită
89 RON 1,1% sub estimat
Data publicării
04.09.2018 13:47
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

89 RON

din 90 RON estimat 1,1%

Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 1 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.