Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet verificare stingatoare si stingatoare noi

Număr anunț
DA21127226
Autoritate contractantă
Comuna Calnic (Primaria Calnic) (CUI 4561936)
Furnizor / câștigător
MIROPA ARM SRL (CUI RO14657400)
Cod CPV
35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
898 RON
Valoare atribuită
898 RON
Data publicării
04.09.2018 11:05
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

898 RON

din 898 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.