Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU H05RR-F 3X1.5 -Cauciucat MCCG

Număr anunț
DA21125457
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL TARGU MURES (CUI 4322874)
Furnizor / câștigător
KIAGOLD SRL (CUI RO13775084)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,10 RON
Valoare atribuită
107,10 RON
Data publicării
04.09.2018 09:50
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107,10 RON

din 107,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.