Ofertă acceptată
Cumpărare directă
METAMIZOLUM-ALINDOR- CPR 500MG X20 LAROPHARM
- Număr anunț
- DA20923629
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135 RON
- Valoare atribuită
- 135 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 10:58
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.07.2018 12:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
135 RON
din 135 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro