Ofertă acceptată Cumpărare directă

TOBROM (TOBRAMYCINUM) 3MG/ML - 5ML ROMPHARM - FARM 43 AUGUST

Număr anunț
DA20922461
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
Cod CPV
33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10,60 RON
Valoare atribuită
10,60 RON
Data publicării
27.07.2018 09:51
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10,60 RON

din 10,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.