Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placi TLC - silicagel 60 F₂₅₄ pe folie de aluminiu. Aluminum TLC plate, silica gel coated with flour

Număr anunț
DA20922384
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
505,44 RON
Valoare atribuită
505,44 RON
Data publicării
27.07.2018 09:46
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

505,44 RON

din 505,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.