Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUSTINATOARE DE EFORT, GOLD NUTRITION - ENDURANCE BAR 60gr, GOLDNUTRITION EXTREME FLUID GEL 40 gr

Număr anunț
DA20917009
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE CICLISM (CUI 4193001)
Furnizor / câștigător
GOLDNUTRITION EEC SRL (CUI RO35264226)
Cod CPV
33617000-8 · Suplimente minerale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.996,40 RON
Valoare atribuită
1.996,40 RON
Data publicării
26.07.2018 12:38
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.996,40 RON

din 1.996,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.