Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Boxe Active Profesionale,400W,12 inch,2 microfoane Wi-Fi, Bluetooth ,USB, RAdio
- Număr anunț
- DA21117128
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Elena Cuza (CUI 17292104)
- Furnizor / câștigător
- TIMELINE COMPUTERS SRL (CUI RO27385316)
- Cod CPV
- 32351300-1 · Accesorii de echipamente audio (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.315,13 RON
- Valoare atribuită
- 1.315,13 RON
- Data publicării
- 03.09.2018 11:04
- Termen limită
- 08.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 10:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.315,13 RON
din 1.315,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro