Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare a instalatiilor electrice interioare la cladiri de pe raza SRCF Constanta

Număr anunț
DA21115942
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
FARCAŞ SEPTIMIU RĂZVAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 31402431)
Cod CPV
71321000-4 · Servicii de proiectare tehnica a instalatiilor mecanice si electrice pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.500 RON
Valoare atribuită
9.500 RON
Data publicării
03.09.2018 10:12
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.500 RON

din 9.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.