Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit Ion PGM WASH bottle pentru initializare si spalare aparat – Ion PGM™ Hi-Q™ Wash 2 Bottle Kit 40

Număr anunț
DA20906141
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
770,50 RON
Valoare atribuită
770,50 RON
Data publicării
25.07.2018 10:57
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
27.07.2018 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

770,50 RON

din 770,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.