Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE IGIENICA ZEWA 3 STR MUSETEL 8/SET

Număr anunț
DA20914977
Autoritate contractantă
Agentia Pentru Dezvoltare Regionala Vest (CUI 11354496)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399,60 RON
Valoare atribuită
399,60 RON
Data publicării
26.07.2018 10:55
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

399,60 RON

din 399,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.